Kontaktirajte nas - Sava Hotels & Resorts
Show menu

Kontaktirajte nas

Rezervirajte oddih

Terme 3000 - Moravske Toplice
Zdravilišče Radenci
St. Bernardin Resort Portorož
Salinera resort Strunjan
San Simon resort Izola
Področje Naziv Ime in priimek E-mail
Tajništvo tajnistvo.savaturizem@sava.si
Prodaja Direktorica prodaje Metka Erjavec Granov metka.erjavec-granov@sava.si
Pomočnik direktorja prodaje Matjaž Žnidaršič matjaz.znidarsic@sava.si
Marketing Direktorica marketinga Ana Praprotnik ana.praprotnik@sava.si
Zdravstvo Direktor zdravstva dr. Nusret Čobo nusret.cobo@sava.si
Finance Direktorica financ Branka Šketa branka.sketa@sava.si
Nabava Direktor nabave Igor Jecl igor.jecl@sava.si
Pravne in splošne zadeve Direktor službe za pravne in splošne zadeve Gregor Osojnik gregor.osojnik@sava.si
Investicije in vzdrževanja Direktor investicij in vzdrževanja Andrej Pogačnik andrej.pogacnik@sava.si
Kadrovska služba Direktor kadrovske službe Igor Škrinjar igor.skrinjar@sava.si
Sava Hoteli Bled Direktorica hotelov, Sava Hoteli Bled Mojca Krašovec mojca.krasovec@hotelibled.com
Zdravilišče Radenci Direktorica hotelov, Zdravilišče Radenci Vesna Maučec vesna.maucec@zdravilisce-radenci.si
Terme 3000 - Moravske Toplice Izvršni direktor, Terme 3000 - Moravske Toplice Igor Magdič igor.magdic@sava.si
Terme Ptuj Izvršna direktorica, Terme Ptuj Milena Mojzeš milena.mojzes@terme-ptuj.si
St.Bernardin Portorož Izvršni direktor, St.Bernardin Resort Portorož Alen Miloševič alen.milosevic@h-bernardin.si
Salinera Strunjan Direktor, Salinera Resort Strunjan Miran Stiplovšek miran.stiplovsek@h-bernardin.si
San Simon Izola Direktorica, San Simon Resort Izola Sara Zakošek sara.zakosek@h-bernardin.si

Rezervacije in tajništvo

Nastanitve

Wellness

Wellness Živa v Rikli Balance Hotelu
Studio Luisa v Grand Hotelu Toplice
Thai Bled v Hotelu Park

Bazeni

Bazeni Wellness Živa v Rikli Balance Hotelu

Kulinarika

Poroke in slavja

Ostali kontakti

Golf igrišče Royal Bled

Rezervacije in Tajništvo

Nastanitve

Wellness

Paradise Spa v Grand Hotelu Bernardin
Wellness Laguna v Hotelu Histrion

Bazeni

Morski park Laguna Bernardin v Hotelu Histrion

Kulinarika

Restavracija Sunset v Grand Hotelu Bernardin
Restavracija Pečina v Grand Hotelu Bernardin
Grand Café v Grand Hotelu Bernardin
Tropic Bar na plaži Grand Hotela Bernardin
Restavracija Pristan v Hotelu Histrion
Restavracija Taverna Mediteran v Hotelu Histrion

Poroke in slavja

Animacija

Rezervacije in Tajništvo

Nastanitve

Hotel Salinera, Apartmaji Salinera, Apartmaji Vila Maia

Wellness

Wellness Syra v Hotelu Salinera

Bazeni

Kulinarika

Bar in restavracija Areta v Hotelu Salinera

Poroke in slavja

Animacija

Rezervacije in Tajništvo

Nastanitve

Hotel Haliaetum, Hotel Mirta, Depandanse San Simon

Wellness

Wellness Mirta v Hotelu Mirta

Bazeni

Kulinarika

Poroke in slavja

Animacija

Zakaj se prijaviti na e-novice?

Bodite pravočasno obveščeni o aktualnih posebnih ponudbah.
Izkoristite naše posebne ponudbe in prejmite več za svoj denar.
Bodite obveščeni o novostih in dogodkih pri nas.
Prijavite se
*S potrditvijo prijave se boste prijavili na prejemanje splošnih obvestil o novostih in ponudbi Sava Hotels & Resorts (Sava Turizem d.d.). Od obveščanja se lahko kadarkoli odjavite po navodilih v poslanem sporočilu.
Več informacij si lahko preberete na naši spletni strani v Varstvu osebnih podatkov.
Darilni
boni