Show menu

Kontaktirajte nas

Področje Naziv Ime in priimek E-mail
Tajništvo tajnistvo.savaturizem@sava.si
Prodaja Direktorica prodaje Metka Erjavec Granov metka.erjavec-granov@sava.si
Pomočnik direktorja prodaje Matjaž Žnidaršič matjaz.znidarsic@sava.si
Marketing Direktorica marketinga Ana Praprotnik ana.praprotnik@sava.si
Zdravstvo Direktor zdravstva dr. Nusret Čobo nusret.cobo@sava.si
Informatika Direktorica informatike Andreja Lampe andreja.lampe@sava.si
Finance Direktorica financ Branka Šketa branka.sketa@sava.si
Nabava Direktor nabave Marko Jurišič marko.jurisic@sava.si
Pravne in splošne zadeve Direktor službe za pravne in splošne zadeve Gregor Osojnik gregor.osojnik@sava.si
Investicije in vzdrževanja Direktor investicij in vzdrževanja Andrej Pogačnik andrej.pogacnik@sava.si
Kadrovska služba Direktor kadrovske službe Igor Škrinjar igor.skrinjar@sava.si
Sava Hoteli Bled Direktorica hotelov, Sava Hoteli Bled Mojca Krašovec mojca.krasovec@hotelibled.com
Zdravilišče Radenci Direktorica hotelov, Zdravilišče Radenci Vesna Maučec vesna.maucec@zdravilisce-radenci.si
Terme Lendava Direktorica hotelov, Terme Lendava Helena Sredenšek helena.sredensek@sava.si
Terme 3000 - Moravske Toplice, Terme Banovci Izvršni direktor, Terme 3000 - Moravske Toplice, Terme Banovci Igor Magdič igor.magdic@sava.si
Terme Ptuj Izvršna direktorica, Terme Ptuj Milena Mojzeš milena.mojzes@terme-ptuj.si

Rezervacije in tajništvo

Nastanitve

Wellness

Wellness Živa v Hotelu Golf
Studio Luisa v Grand Hotelu Toplice
Thai Bled v Hotelu Park

Bazeni

Bazeni Wellness Živa v Hotelu Golf

Kulinarika

Poroke in slavja

Ostali kontakti

Golf igrišče Royal Bled

Zakaj se prijaviti na e-novice?

Bodite pravočasno obveščeni o aktualnih posebnih ponudbah.
Izkoristite naše posebne ponudbe in prejmite več za svoj denar.
Bodite obveščeni o novostih in dogodkih pri nas.
Uživajte v številnih drugih ugodnostih.