Kontaktirajte nas - Sava Hotels & Resorts
Show menu

Kontaktirajte nas

Rezervacije

Terme 3000 - Moravske Toplice
Zdravilišče Radenci
St. Bernardin Resort Portorož
Salinera resort Strunjan
San Simon resort Izola

Uprava poduzeća Sava turizam d. d.

Područje
Naziv Ime i prezime E-adresa
Tajništvo tajnistvo.savaturizem@sava.si
Prodaja Direktorica prodaje Metka Erjavec Granov metka.erjavec-granov@sava.si
Pomoćnik direktora prodaje Matjaž Žnidaršič matjaz.znidarsic@sava.si
Marketing Direktorica marketinga Ana Praprotnik ana.praprotnik@sava.si
Zdravstvo Direktor zdravstva dr. Nusret Čobo nusret.cobo@sava.si
Financije Direktorica financija Branka Šketa branka.sketa@sava.si
Nabava Direktor nabave Igor Jecl igor.jecl@sava.si
Pravni i opći poslovi Direktor službe za pravne i opće poslove Gregor Osojnik gregor.osojnik@sava.si
Investicije i održavanja Direktor investicija i održavanja Andrej Pogačnik andrej.pogacnik@sava.si
Kadrovska služba Direktor kadrovske službe Igor Škrinjar igor.skrinjar@sava.si
Sava Hoteli Bled Direktorica hotela, Sava Hoteli Bled Mojca Krašovec mojca.krasovec@hotelibled.com
Lječilište Radenci Direktorica hotela, Lječilište Radenci Vesna Maučec vesna.maucec@zdravilisce-radenci.si
Terme Ptuj Izvršna direktorica, Terme Ptuj Milena Mojzeš milena.mojzes@terme-ptuj.si
St.Bernardin Portorož Izvršni direktor, St.Bernardin Resort Portorož Alen Miloševič alen.milosevic@h-bernardin.si
Salinera Strunjan Direktor, Salinera Resort Strunjan Miran Stiplovšek miran.stiplovsek@h-bernardin.si
San Simon Izola Direktorica, San Simon Resort Izola Sara Zakošek sara.zakosek@h-bernardin.si

Rezervacije i tajništvo

Smještaj

Wellness

Wellness Živa u hotelu Golf
Studio Luisa u Grand hotelu Toplice
Thai Bled u hotelu Park

Bazeni

Bazeni Wellness Živa u hotelu Golf

Kuhinja

Vjenčanja i proslave

Ostali kontakti

Igralište za golf Royal Bled

Rezervacije i tajništvo

Smještaj

Wellness

Paradise Spa, Grand Hotel Bernardin
Wellness Laguna, Hotel Histrion

Bazeni

Morski park Laguna Bernardin, Hotel Histrion

Kuhinja

Restoran Sunset, Grand Hotel Bernardin
Restoran Pečina, Grand Hotel Bernardin
Grand Café, Grand Hotel Bernardin
Tropic Bar, plaža Grand Hotel Bernardin
Restoran Pristan, Hotel Histrion
Restoran Taverna Mediteran, Hotel Histrion

Vjenčanja i proslave

Animacija

Rezervacije i Tajništvo

Smještaj

Hotel Salinera, Apartmaji Salinera, Apartmaji Vila Maia

Wellness

Wellness Syra, Hotel Salinera

Bazeni

Kuhinja

Bar i restoran Areta, Hotel Salinera

Vjenčanja i proslave

Animacija

Rezervacije i Tajništvo

Smještaj

Hotel Haliaetum, Hotel Mirta, Depandanse San Simon

Wellness

Wellness Mirta, Hotel Mirta

Bazeni

Kuhinja

Vjenčanja i proslave

Animacija

Zašto se prijaviti na e-novosti?

Budite pravodobno obaviješteni o aktualnim posebnim ponudama.
Iskoristite naše posebne ponude i dobijte više za svoj novac.
Budite obaviješteni o novostima i događanjima kod nas.
Prijava

*Potvrdom prijave prijavit ćete se na primanje općih obavijesti o novostima i ponudi Sava Hotels & Resorts (Sava Turizem d.d.).  Od obavijesti se možete u svakom trenutku odjaviti prema uputama u poslanoj obavijesti.
Više informacija možete pročitati na našoj internetskoj stranici u Zaštiti osobnih podataka.