Show menu

Kontaktirajte nas

Uprava poduzeća Sava turizam d. d.

Područje
Naziv Ime i prezime E-adresa
Tajništvo tajnistvo.savaturizem@sava.si
Prodaja Direktorica prodaje Metka Erjavec Granov metka.erjavec-granov@sava.si
Pomoćnik direktora prodaje Matjaž Žnidaršič matjaz.znidarsic@sava.si
Marketing Direktorica marketinga Ana Praprotnik ana.praprotnik@sava.si
Zdravstvo Direktor zdravstva dr. Nusret Čobo nusret.cobo@sava.si
Informatika Direktorica informatike Andreja Lampe andreja.lampe@sava.si
Financije Direktorica financija Branka Šketa branka.sketa@sava.si
Nabava Direktor nabave Marko Jurišič marko.jurisic@sava.si
Pravni i opći poslovi Direktor službe za pravne i opće poslove Gregor Osojnik gregor.osojnik@sava.si
Investicije i održavanja Direktor investicija i održavanja Andrej Pogačnik andrej.pogacnik@sava.si
Kadrovska služba Direktor kadrovske službe Igor Škrinjar igor.skrinjar@sava.si
Sava Hoteli Bled Direktorica hotela, Sava Hoteli Bled Mojca Krašovec mojca.krasovec@hotelibled.com
Lječilište Radenci Direktorica hotela, Lječilište Radenci Vesna Maučec vesna.maucec@zdravilisce-radenci.si
Terme Lendava Direktorica hotela, Terme Lendava Helena Sredenšek helena.sredensek@sava.si
Terme 3000 - Moravske Toplice, Terme Banovci Izvršni direktor, Terme 3000 - Moravske Toplice, Terme Banovci Igor Magdič igor.magdic@sava.si
Terme Ptuj Izvršna direktorica, Terme Ptuj Milena Mojzeš milena.mojzes@terme-ptuj.si

Rezervacije i tajništvo

Smještaj

Wellness

Wellness Živa u hotelu Golf
Studio Luisa u Grand hotelu Toplice
Thai Bled u hotelu Park

Bazeni

Bazeni Wellness Živa u hotelu Golf

Kuhinja

Vjenčanja i proslave

Ostali kontakti

Igralište za golf Royal Bled

Zašto se prijaviti na e-novosti?

Budite pravodobno obaviješteni o aktualnim posebnim ponudama.
Iskoristite naše posebne ponude i dobijte više za svoj novac.
Budite obaviješteni o novostima i događanjima kod nas.
Uživajte u mnogim drugim pogodnostima.