Uprava in vodstvo

Uprava družbe Sava Turizem d.d.

Renata Balažic Predsednica uprave
renata.balazic@sava.si
Borut Simonič Član uprave borut.simonic@sava.si

Vodstvo družbe Sava Turizem d.d.

Metka Erjavec Granov Direktorica prodaje metka.erjavec-granov@sava.si
Saša Zor Direktorica prodaje za MICE sasa.zor@sava.si
Ana Praprotnik Direktorica marketinga ana.praprotnik@sava.si
dr. Nusret Čobo Direktor zdravstva nusret.cobo@sava.si
Andreja Lampe Direktorica informatike andreja.lampe@sava.si
Branka Šketa Direktorica financ branka.sketa@sava.si
Marko Jurišič Direktor nabave marko.jurisic@sava.si
Gregor Osojnik Direktor službe za pravne in splošne zadeve gregor.osojnik@sava.si
Andrej Pogačnik Direktor investicij in vzdrževanja andrej.pogacnik@sava.si
Igor Škrinjar Direktor kadrovske službe igor.skrinjar@sava.si
Mojca Krašovec
Direktorica hotelov, Sava Hoteli Bled
mojca.krasovec@hotelibled.com
Vesna Maučec Direktorica hotelov, Zdravilišče Radenci vesna.maucec@zdravilisce-radenci.si
Helena Sredenšek Direktorica hotelov, Terme Lendava helena.sredensek@sava.si
Igor Magdič Izvršni direktor, Terme 300 - Moravske Toplice
igor.magdic@sava.si
Milena Mojzeš
Izvršna direktorica, Terme Ptuj milena.mojzes@terme-ptuj.si
Leonida Hofman Izvršna direktorica, Terme Banovci lea.hofman@terme-banovci.si